PPC - reklamní kampaně za proklik

PPC je z anglického pay per click (placení za klik), to znamená, že platíte za proklik, ne za zobrazení reklamy. Největší reklamní systémy u nás poskytují AdWords (google.com), Sklik (seznam.cz), Etarget.

PPC kampaň

Kde a kdy se budou reklamy zobrazovat?

Vaše reklama se bude zobrazovat dle zadaných klíčových slov do vyhledávače, nebo v reklamní síti. Reklamní síť jsou weby, které spolupracují s reklamním systémem. Weby v reklamní síti lze volit dle zaměření kampaně, např. auto-moto nebo potraviny atd.. Další nastavení  reklamy je například dle geografické oblasti, cílení podle jazyka nebo dle času (např. odpoledne).

Správa a cíl PPC kampaně

Nabízím pro Vás profesionální zavedení a vedení PPC kampaně s důrazem na splnění cílů pro zisk na webu. Splnění cíle může být pohyb na vašich stránkách jako vyplnění formuláře a odeslání objednávky nebo nákup zboží v e-shopu. Cílem vedení kampaně je získat co nejvíce cílů za nejméně peněz.

Co obsahuje má práce ve správě PPC kampaně

1. Zavedení vašeho účtu: návrh struktury kampaně, výběr vhodných klíčových slov, návrh textů reklam, odhad provozu a ceny za kampaň, zavedení kampaně do provozu.

2. Sledování a údržba kampaně: vyhodnocení cílů a úprava kampaně, export přehledu kampaně, konzultace s klientem.

3. Sledování návštěv webu pro Remarketing v reklamní síti ( např. znovu připomenutí produktu pokud zákazník nedokončil objednávku).

4. Budete mít přístup k účtu reklamního systému.

Jsem členem Google Engage

Google Engage pro agentury přináší vzdělávání a marketingovou podporu, kterou potřebuji, abych mohl svým zákazníkům nabídnout Google AdWords v plném rozsahu.

Slevové kupóny AdWords

Při založení nového účtu pro zákazníka AdWords nabízím slevový kupón.

Cena za správu PPC kampaně

Cena se rozděluje do dvou částí, a to za zavedení kampaně (jednorázová platba) a za vedení kampaně (paušální platba). Vedení kampaně je v měsíčním paušále, např. 3 hodiny měsíčně na správu PPC. Měsíční paušál doporučím dle rozsahu kampaně.